-->

Referencje

,,Dołączyłam do zespołu Akademii Projektantów Kariery ponieważ idea przyświecająca temu przedsięwzięciu całkowicie pokrywa się z moją misja zawodową. Pomaganie ludziom w odnalezieniu ich wymarzonej ścieżki kariery oraz wspieranie organizacji w tworzeniu miejsc pracy dobrych dla pracowników i efektywnych dla biznesu jest moją pracą z powołania :-)
Agnieszka stworzyła unikalny na rynku program, który szerzy to podejście, poprzez kształcenie kompetentnych projektantów pomagajacych kolejnym osobom.
Wspieranie w rozwoju Projektantów Kariery Biznes było prawdziwą przyjemnością ,,

<<Justyna Przybysz>>

,,Długo rozważałam uczestnictwo w Akademii Projektantów Kariery... Jako specjalista procesów HR zastanawiałam się jak może mi się przydać tego typu szkolenie w codziennej pracy, czego nowego będę mogła się nauczyć... ja Projektantem Kariery...???? 
Dzisiaj żałuję, że nie zdecydowałam się na nie kilka lat temu... Wciągająca tematyka zajęć, przedstawiona w tak lekki sposób, że trudno te spotkania nazwać po prostu nauką- cudowna prowadząca i niesamowicie wartościowi uczestnicy. 
Już od pierwszego zjazdu dostawaliśmy nie tylko porządny zastrzyk teoretycznej wiedzy, ale przede wszystkim gotowe narzędzia pracy, które mogliśmy stosować niemalże od razu! Projektowanie kariery urealniło się już po pierwszych zajęciach! Trenowanie technik, przepracowywanie zadań, szukanie wspólnych rozwiązań, dzielenie się doświadczeniami, refleksja, dyskusja, głęboka rozmowa i SPINKOWY feedback - to kwintesencja Akademii!
Każde kolejne zajęcia były mocnym spojrzeniem wgłąb siebie, dostrzeżeniem tego co w nas mocne i tego co jeszcze wzmocnić należy. Wzrost samoświadomości to proces, przez który bez wątpienia przechodzi każdy z uczestników Akademii.
Szkolenie niezwykle inspirujące, motywujące do konkretnego działania!
Dziękuję po stokroć, za te kilka miesięcy wspólnej pracy, wspólnego otwierania głów i serc!,,

<<Baebara Woźniak>>

,,Jestem doradcą zawodowym z wykształcenia i zamiłowania. Na studiach niewiele praktycznych rzeczy się dowiedziałam. Kiedy podjęłam pracę jako doradca zawodowy, sama musiałam do wszystkiego dochodzić. W końcu zdecydowałam się na Akademię Projektantów Kariery. Podczas tych zajęć po raz pierwszy nabyłam praktyczną wiedzę, którą powinno się oferować na wszystkich tego typu studiach. Tutaj był KONKRET, a nie nikomu niepotrzebne teorie. Przy tym prowadząca, Aga, ma bardzo indywidualne podejście do swoich studentów i zaraża pasją :D,,

<<Julia Jajkiewicz>>

,,Jako naukowiec fizyk uwielbiam odkrycia :) Jednym z ostatnich było szkolenie CareerDesign – dziedziny bardzo odległej od moich zainteresowań. Początkowo, za namową koleżanki, wybrałam się tylko na warsztaty. Na nich tematyka zaintrygowała mnie na tyle, że zdecydowałam się wziąć udział w pełnym cyklu szkolenia. Nie żałuję! Dużo pozytywnej energii, inspirujący ludzie, czas na odkrywanie swojego potencjału i spojrzenie na otaczającą rzeczywistość z wielu różnych perspektyw – zawsze (w mojej ocenie) bezcenne doświadczenie…,,

<<Monika Klisch>>

Jestem menagerem, trenerem , coachem i doradcą zawodowym . Dlaczego zdecydowałam się na uczestnictwo w Akademii Projektantów Kariery ? Potrzebowałam nowych, dobrych , praktycznych narzędzi do pracy z pracownikami i … OTRZYMAŁAM :)

Dostałam nawet coś więcej :)
Zajęcia prowadzone warsztatowo wprawiały mnie w stan flow i były źródłem energii na kolejny tydzień pracy. Wiedza i narzędzia zdobyte podczas szkoleń pozwoliły mi na skuteczne przeprowadzanie przez zmianę pracowników , zmiany ich perspektyw patrzenia na daną sytuację, odkrywania ich potencjałów i marzeń związanych z wykonywanymi zadaniami i wyznaczenia kroków potrzebnych do osiągnięcia wymarzonych celów zawodowych spójnych z potrzebami organizacji . Czas szkoleń w Akademii CD to nie tylko narzędzia do wykorzystania dla kogoś lub gdzieś . O nie :) To także czas autodiagnozy . Zadania wykonywane w trakcie zajęć pozwolą , a nawet wymuszą :),analizę własnego życia zawodowego. Były poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania i energia do dalszego działania 
Towarzyszenie w przechodzeniu przez zmianę jest moją pasją – jeżeli Twoją też, to się nie zastanawiaj. Polecam ! Wiedza do wykorzystania w organizacji , w autodiagnozie , w towarzyszeniu przy zmianie naszych klientów .

<<Marta Ćwiok>>

Doświadczenia i potężna paczka narzędzi. 
Trenerzy, którzy zapadają w pamięć i pozostają na bardzo długo. Dziękuję

<<Robert Mendruń>>

Miałam szczęście i przyjemność  uczestniczyć w I Edycji Akademii Projektantów Kariery – inicjatywy edukacyjnej, której Autorką jest Agnieszka - osoba otwarta, z pasją oraz z wizją, którą konsekwentnie realizuje. Udział w Akademii Projektantów Kariery był fajnym, bardzo wartościowym i inspirującym do działań doświadczeniem. Zajęcia, prowadzone przez świetnych trenerów, miały wysoki poziom merytoryczny i duży wymiar praktyczny. W trakcie trwania I Edycji kładziony był nacisk na wdrażanie zdobywanych kompetencji do działania. Program Akademii w ciekawy i kompleksowy sposób łączy treści i kompetencje, które, moim zadaniem, przydadzą się osobom zajmującym się zagadnieniami kariery zawodowej oraz obszarem HR.

<<Małgorzata Górnicka>>

Jestem mamą dwóch małych chłopców. Wraz z nową rolą życiową – mamy postanowiłam przeprowadzić rewolucje w swoim życiu zawodowym i całkowicie zmienić tor swojej ścieżki kariery zawodowej i zostać trenerem/ szkoleniowcem. Caoching kariery i budowanie pozytywnego wizerunku to główne obszary mojej pracy zawodowej.

Z Akademią Career Design po raz pierwszy miałam przyjemność zapoznać się 1,5 roku temu kiedy to zdecydowałam się skorzystać z zaproszenia na szkolenie, gdzie podczas krótkiego warsztatu można było posłuchać czym się zajmuje Akademia, jaką ma misje oraz zapoznać się z ofertą szkoleniową.

Moja pierwsza myśl jeszcze podczas 3 godzinnego szkolenia brzmiała „ To jest to zawód dla mnie !! Akademia Projektantów Kariery Biznes/Konsultant metodologii Career Design „wstrzeliła się” w moje potrzeby zawodowe i oczekiwania. Do tej pory nie było na rynku edukacyjnym takiej oferty – która w 100 % odzwierciedlałby to - czym ja chciałabym się zajmować zawodowo.

Poruszane tematy były mi tak bliskie zawodowo, że po raz pierwszy pomyślałam, że to jest miejsce dla mnie. Tutaj będę mogła rozwinąć skrzydła i podnieść swoje kwalifikacje, poznać różnorodne nowe metod pracy z grupą i klientem indywidualnym które pozwolą mi otworzyć się na nowe perspektywy zawodowe w najbliższej przyszłości.

Po wnikliwej analizie wielu różnych ofert edukacyjnych na rynku – wróciłam do Akademii Career Design !!!! I to była słuszna decyzja. Dziś jestem uczestnikiem Akademii Career Design i mogę z śmiałością napisać – że nie zawiodłam się!!!! I już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła wdrażać w życie – nową wiedzę!!!

Polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie, ulepszyć swój wizerunek zawodowy, bądź zdobyć nowy zawód – zawód przyszłości.

Uczestniczka Akademii 


<<Magdalena Knapik - Woch>>

Career Design i zespół reprezentujący Career Design nauczył mnie wiele, dał mi moc nowych wrażeń i zastrzyk dużej dawki inspiracji, Ludzie których poznałęm podczas szkolenia byli nieprzeciętni, dużo osiągneli w życiu i wierzę że osiągną jeszczę więcej. Czas spędzony w CD jest dla mnie bardzo drogi i cieszę się że miałem okazję skorzystać z usług CD, za co jestem wdzięczny, Pozdrawiam absolwent Careerdesign

<<Andrzej Kozłowski>>

Ja skorzystałem z usługi przygotowania CV.
Spodziewałem się, że będzie to polegało na prostym, szybkim, szablonowym poukładaniu treści…
Myliłem się : )
Dużo trudnych (dla mnie) pytań dotyczących mnie. 
Analizy tego co zrobiłem, osiągnąłem itd.
Kilka ćwiczeń i powstał materiał do stworzenia mojego CV,
który Pani Agnieszka poukładała w pięknie prezentującą się całość, oddającą i podkreślającą moje osiągnięcia i sukcesy zawodowe : )
Polecam, naprawdę warto.

<<Marcin Reif>>

Rewelacyjne szkolenie! Wszystko na najwyższym poziomie z wielką dbałością o każdego uczestnika.

<<Paulina Szuber - Połczyk>>

Miałam możliwość uczestniczyć w szkoleniu CareerDesign i muszę przyznać, że to szkolenie jest wyjątkowe. Jest inspirujące już od pierwszych momentów, uczestnik może nie tylko zgłębić wiedzę dotyczącą samego projektowania kariery ale również pogłębić wiedzę na swój temat, poprzez wzrost świadomości siebie, swoich mocnych stron oraz obszarów do rozwoju, tego wszystkiego doświadczyłam na sobie i czuję, że wpłynie to na moją dalszą ścieżkę zawodową i nie tylko. Trening, trening i jeszcze raz trening to coś co wyróżnia szkolenie, spotkania z inspirującymi ekspertami oraz indywidualne podejście niezastąpionej Agnieszki :) Dziękuje!

<<Basia Przewoźniak>>

Temat potrzebny jak mało który! Sama pracuję w branży HR i temat projektowania kariery to niewykorzystany zasób edukacji w Polsce. Uczestniczyłam w kursie prowadzonym przez Agnieszkę i poruszana wiedza podczas spotkań uzupełniła moją wiedzę na temat projektowania kariery. Dzięki temu mogłam pomóc moim klientom, którzy potem z łatwością znajdowali prace. :) Bardzo polecam osobom zainteresowanym tym obszarem - warto! Miła atmosfera, małe grupy, spotkania z ekspertami, dużo narzędzi i przydatnej wiedzy. Bardzo na plus :)

<<Ewa Tur>>

Polecam, ważne jest to, że projekt powstał na realnych przypadkach, ponad 6 lat doświadczeń, które przyniosły znaczące efekty zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom. Jeżeli chcesz pomóc swoim bliskim/pracownikom w karierze zawodowej, to te kompetencje są dla Ciebie.

<<Małgorzata Grajczak>>

 

Akademia Projektantów Kariery dała mi ogromną dawkę konkretnej wiedzy i motywacji do działania. Agnieszka jest osobą z pasją, na którą zawsze można liczyć, a współpraca z nią zawsze obfituje w pozytywną energię i daje inspirację do działania :)

Zdecydowanie polecam!

<<Kasia Zyg>>

Akademia CD to innowacyjny plan realizowania edukacyjnego. Nauka poprzez zabawę, nie można się nudzić ani minuty. Jako uczennica Akademii mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tę ścieżkę w swoim rozwoju osobistym. Wspaniali trenerzy, którzy swoim optymizmem i zapałem zarażają jak grypa, pełni energii do szkolenia, przygotowanie do zawodu w 100%. Polecam.

<<Martyna Żaczyk>>

Jako podopieczna Akademii Career Design muszę przyznać, że Agnieszka to kompetentny i bardzo dobry trener. Stworzyła fantastyczny program szkoleniowy, który umożliwił mi zdobycie nowego zawodu i robienie tego, co lubię i mogę realizować siebie. W pracy z drugim człowiekiem pokłada ogromną wiarę w jego możliwości, motywuje, jest empatyczna i pozostawia dużą swobodę do działania. Zawsze szuka pozytywnych stron każdej sytuacji. Poza tym jest bardzo inspirująca, kreatywna i co rusz generuje nowe genialne pomysły.

<<Marta>>

A jak działa projekt projektowania ścieżki kariery zawodowej, CV, czy przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej u klientów indywidualnych?

Sprawdź efekty tutaj! http://www.goldenline.pl/agnieszka-kosciuczyk/

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

  • Career Design Sp. z o .o.
  • Adres: Robotnicza 42 , 53 – 608 Wrocław
  • Telefon: 533 214 915
  • E-mail: cd@careerdesign.pl
  • KRS: 0000546379, Sąd Rejonowy we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  • NIP: 894-30-60-215
  • REGON: 360960416

Media społecznościowe

icon fb icon gl icon in

Top
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej…