-->

Referencje

Agnieszka posiada wszystkie cechy potrzebne do przekazywania wiedzy: praktykę, pasję do tego, co robi i empatię do ludzi. Do unikalny mix kompetencji twardych i miękkich, który jest gwarancją, że przekazana wiedza zaczyna kiełkować. Tak było w moim przypadku. Trafiłam do Akademii Projektantów Kariery, aby nadać odpowiednią strukturę procesom, które prowadziłam. A otrzymałam zdecydowanie więcej, za co bardzo dziękuję. Polecam współpracę z Agnieszką. Jej nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta, indywidualne podejście, otwartość i cierpliwość zapewniają komfort poznawania nowych rzeczy. Jako praktyk biznesu liczą się dla mnie konkrety - mniej teorii, więcej prawdziwych przykładów. I właśnie to gwarantuje metodologia Careerdesign opracowana przez Agnieszkę.

<<Małgorzata Dziubała>>

Agnieszkę cechuje pełen profesjonalizm, a przede wszystkim (co może jest bardziej istotne) chęć pomocy drugiej osobie w poznaniu nowych obszarów związanych z rozwojem personalnym. Pomimo bardzo trudnej sytuacji na rynku pracy potrafiła mobilizować do działania. Jest miłą i kontaktową osobą, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości służy pomocą. Utworzone przez Agnieszkę CV oraz LM, robiło spore wrażenie na innych. Szczerze polecam współpracę z Agnieszką.

<<Marcin Pandel>>

Od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem ugruntowania mojej wiedzy dotyczącej CV i LM. I tak szukając, trafiłam na Agnieszkę i Career Design. Dobrze trafiłam?. Otrzymałam to co chciałam: dobrą współpracę, porządny zasób wiedzy i praktycznych narzędzi oraz korektę tego co nie było perfekcyjne, a teraz już jest i mogę dalej to przekazywać i pomagać innym. Polecam Agnieszkę, a nam życzę dalszej współpracy.

<<Elżbieta Kwiatkowska>>

Agnieszka jest kompetentnym szkoleniowcem, dużo dającym od siebie. Wykazuje się dużą dozą empatii i jeszcze większą - elastyczności :) Career Design, to temat ogromnie ciekawy! W końcu każdy z nas na tym rynku pracy jest obecny, każdemu w jakimś momencie życia może przyjść do głowy, żeby odmienić swój los ;) z pewnością kurs u Agnieszki daje mnóstwo narzędzi żeby przepracować ze sobą swoje blokady, przekonania... a przy odrobinie szczęścia, można odkryć w sobie powołanie do pomagania innym w osiąganiu pracy marzeń :)

<<Joanna Biała>>

Współpraca z Agnieszką to była prawdziwa przyjemność. Spokojna, pełna empatii i zrozumienia trenerka. Szkolenie, na którym otrzymaliśmy mnóstwo wiedzy i narzędzi w nieoczywisty sposób... Bardzo kameralna, czteroosobowa grupa, w której każde narzędzie było przepracowane przez każdą uczestniczkę, a następnie omówione. Wychodzenie ze strefy komfortu w bezpiecznych warunkach... Ciągle przeglądam materiały ze szkolenia i zadziwiam się tym, jak wiele narzędzi na nim otrzymaliśmy, bo podane były właśnie w taki nieoczywisty sposób... Dla mnie to szkolenie to był ogromny - mój osobisty - skok rozwojowy. Przepracowałam sobie na nim niejedno blokujące moje działania przekonanie, nabrałam pewności siebie, a przede wszystkim zobaczyłam, że mam o wiele więcej zasobów, niż mi się dotychczas wydawało, zaczęłam zauważać i doceniać moje osiągnięcia zawodowe. I już w trakcie tego szkolenia zaczęłam praktykować jako coach, chociaż certyfikat miałam od dawna... Agnieszka dała mi dobrze dobrane i poukładane narzędzia - taki gotowy schemat postępowania przy pracy z klientami nad planowaniem kariery, z którego nadal chętnie korzystam. Szerokie spojrzenie na planowanie kariery - zarówno z perspektywy coacha jak i doradcy zawodowego, a także umiejętności tworzenia CV.

<<Anna Krakowiak>>

Współpraca z Agnieszką była czystą przyjemnością. Od samego początku aż do końca wykazywała się zaangażowaniem, elastycznością i profesjonalizmem. Swoją pozytywną energią motywowała do działania i pogłębiania tematyki. Od razu czuć że jest to osoba na właściwym miejscu, z pasją do dzielenia się wiedzą. Z całego serca polecam!!

<<Katarzyna Strzelecka>>

Polecam kurs u Agnieszki, wszystkim, którzy chcą metodycznie krok po kroku zrozumieć czym jest projektowanie kariery i dlaczego CV to "małe dzieło sztuki" a nie tylko zwykły dokument. Agnieszka podaje dużo przykładów, pokazuje jak pracować z różnymi narzędziami i jak wyciągać z nich wnioski. Kurs jest merytoryczny,stwarza możliwość zrozumienia i przećwiczenia. A na dodatek Agnieszka dzieli się swoim doświadczeniem, co jest niezwykle cenne.

<<Joanna Poniatowska>>

Miałam przyjemność poszerzać swoje kompetencje i umiejętności a także odkrywać nowe horyzonty pod przewodnictwem Agnieszki w trakcie kursu na Projektanta ścieżki kariery. To osoba z pasją i wieloma pomysłami a także ogromnym zasobem wiedzy i technik z obszaru treningów, coachingu, projektowania kariery. Sposób w jaki prowadzi swoich podopiecznych jest nieoceniony: Agnieszka świetnie buduje relacje stwarzając przy tym atmosferę wzajemnego zaufania i dużej elastyczności podczas pracy, pozwalając aby każdy pracował w swoim tempie. Przy Agnieszce udało mi się pokonać bariery, które kiedyś wydawały się nie do przeskoczenia a to wszystko dzięki cierpliwości i jej wspaniałym umiejętnościom trenerskim. Jeżeli planujecie zmiany, opóźniacie podjęcie pewnych decyzji albo najzwyczajniej w świecie chcecie poszerzyć kompetencje to dobrze trafiliście. Z całego serca polecam Agnieszkę do współpracy w każdym obszarze. Zachęcam do odwiedzenia strony careerdesign.pl gdzie znajdziecie wszystkie informacje o ofercie i nie tylko. Agnieszka nie tylko nauczy, ale także pokaże jak uczyć innych wydobywając potencjał swoich klientów i podopiecznych.

<<Anna Rymarczyk>>

Bardzo się cieszę, że Agnieszka została moim mentorem w temacie projektowania CV, ponieważ ona już od ponad 9 lat jest twórcą kompetencji Projektant Kariery i jest prawdziwym pasjonatem w swoim zawodzie oraz empatycznym i twórczym szkoleniowcem. Na szkoleniu dostałam od niej dużo wiedzy i wsparcia! Treść kursu “Ekspert CV” mogę scharakteryzować jak: szczegółowo, zrozumiale, wyczerpująco. Atmosfera spotkań jest swobodna i kreatywna, a forma spotkań jest wygodna i komfortowa. Efektem końcowym naszej współpracy jest: jasność w temacie projektowanie CV dla różnych typów pracowników, chęć do rozpoczęcia praktyki, moje własne CV i profil w Linkedin, oraz prawie cała książka notatek.

<<Nadia Pedan>>

Szkolenie Zostań ekspertem CV prowadzone przez Agnieszkę Kościuczyk w formie online spełniło moje oczekiwania. Prowadząca wykazała się bardzo dobrą znajomością tematyki i umiejętnością przekazania posiadanej wiedzy i doświadczenia. Moja ocena szkolenia jest wysoka, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym.  Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.  

<<Magdalena Sobecka>>

Agnieszka jest świetnym szkoleniowcem. Każde zajęcia są bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym. Ogromnym plusem są jej zaangażowanie, kreatywność oraz ciekawość poglądów drugiej osoby. Przy tym wszystkim muszę dodać, że jest wspaniałą osobą - bardzo empatyczną i pomocną. Cieszę się, że trafiłam na prowadzone przez nią szkolenie. To zaszczyt, że mogę uczyć się od tak wspaniałej osoby :-)

<<Judyta Kryska>>

Poznałam Agnieszkę, kiedy poszukiwałam drogi do wzbogacenia swojego warsztatu projektanta kariery. Tak trafiłam na Akademię Projektantów Kariery Career Design. Miałam okazję uczestniczyć w zajęciach indywidualnych prowadzonych przez Agnieszkę. Każde spotkanie przygotowane było z ogromną starannością i zaangażowaniem. Dodatkowym plusem były dla mnie elastyczne godziny spotkań. Dostałam mnóstwo cennych narzędzi i praktycznych wskazówek dotyczących projektowania kariery i coachingu. Po każdym spotkaniu Agnieszka wysyłała mi dodatkowe materiały do pracy. Jako prowadzącą cechuje ją ogromny entuzjazm i zainteresowanie drugim człowiekiem. Zawsze uśmiechnięta, otwarta na nowe pomysły. Doradza, motywuje i wspiera. Serdecznie polecam współpracę z Career Design i Agnieszką. 

<<Anna Stanclik>>

Agnieszką poznałem jako pomysłodawczynię, organizatorkę i główną trenerkę Akademii Projektantów Kariery. Agnieszka jest dla mnie przykładem osoby, która dokonała odważnej zmiany kierunku swojej kariery i z powodzeniem działa jako przedsiębiorca i buduje swój wizerunek. Bez wątpienia jest pełna pasji i optymizmu dla tego, co robi. Mój szacunek budzi również konsekwencja z jaką działa w branży, którą wybrała.

<<Michał Stolarczyk>>

Projektant kariery to osoba łącząca kilka ról, pomagająca odkryć obszar zawody najlepszy dla klienta jak i dająca konkretne rozwiązania (magia CV). Bardzo ważna i potrzebna rola zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki i szukają swojego miejsca, jak osób z wieloletnim stażem, którze chcą zmian. Agnieszka przekazała bardzo wiele przykładów ze swojej pracy, opowiadała historie osób, które zmieniły swoje życie i zrealizowały ukrywane marzeniach ;) Dzięki narzędziom, które wykorzystała podczas szkolenia umożliwiła nam wejście w rolę Projektanta Kariery i poznanie siebie!

<<Natalia Kamila Nowak>>

Świetny człowiek, mega osobowość, ogromna energia. Właściwaosoba, we właściwym miejscu. Duży talent i potężna wiedza.Rekomenduje i polecam z całego serca.

<<Vahe Muradyan>>

Agnieszkę poznałam kilka lat temu w trakcie Akademii Projektantów Kariery. Dlaczego zdecydowałam się na uczestnictwo ? Potrzebowałam nowych, dobrych , praktycznych narzędzi do pracy z pracownikami i … OTRZYMAŁAM :). Dostałam nawet coś więcej :) Zajęcia prowadzone warsztatowo wprawiały mnie w stan flow i były źródłem energii na kolejny tydzień pracy. Wiedza i narzędzia zdobyte podczas szkoleń pozwoliły mi na skuteczne przeprowadzanie przez zmianę pracowników , zmiany ich perspektyw patrzenia na daną sytuację, odkrywania ich potencjałów i marzeń związanych z wykonywanymi zadaniami i wyznaczenia kroków potrzebnych do osiągnięcia wymarzonych celów zawodowych spójnych z potrzebami organizacji . Czas szkoleń w Akademii CD to nie tylko narzędzia do wykorzystania dla kogoś lub gdzieś . O nie :) To także czas autodiagnozy . Zadania wykonywane w trakcie zajęć pozwoliły , a nawet wymusiły :)analizę własnego życia zawodowego. Były poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania i energia do dalszego działania Towarzyszenie w przechodzeniu przez zmianę jest moją pasją – jeżeli Twoją też, to się nie zastanawiaj. Polecam ! Wiedza do wykorzystania w organizacji , w autodiagnozie , w towarzyszeniu przy zmianie także bliskim. I uwaga... wiedza zostaje na lata :)

<<Marta Ćwiok>>

Dzięki Agnieszce z najtrudniejszego sceptyka z inżynierską logiką iumysłem nastawionym na fakty, w naturalny sposób przemieniłemsię w radosnego konstruktora swojej wymarzonej przyszłościzawodowej :)) polecam, ponieważ warto się inspirować i zdobywaćwiedzę z Agnieszką

<<Mirosław Ryng>>

Agnieszka wspierała mnie zarówno przy konstruowaniu CV jak i w profesjonalnym przygotowaniu się do rozmów kwalifikacyjnych. Dzięki konsultacjom moje CV nabrało atrakcyjnej, wyrazistej formy. Co ważne moje CV jest skuteczne, a ja przez to stałem się bardziej pewny i przekonany o swoich atutach podczas rozmów kwalifikacyjnych. Jeśli szukacie fachowca z prawdziwego zdarzenia, a przy tym po prostu dobrego człowieka, który wesprze Was i pokieruje Waszą karierą, to Agnieszka jest idealną do tego osobą. Profesjonalizm, fachowość, otwartość i optymizm to słowa najlepiej charakteryzujące styl Agnieszki. Z serca POLECAM!

<<Bartosz Basa>>

Skorzystałem z pomocy w przygotowaniu CV oraz listu motywacyjnego dla bardzo wymagającego pracodawcy z branży Automotive/motorsport. Mimo przekonania, iż wiem, jak przygotować CV i LM. Okazało się, że można to zrobić znacznie lepiej i uniknąć typowych błędów i schematów. Każdy proces rekrutacyjny jest inny stąd też wymaga indywidualnego, nieszablonowego podejścia, które reprezentuje Pani Agnieszka. Podsumowując – bardzo dobra współpraca, szybka responsywność i wspaniały efekt końcowy mimo bardzo krótkiego deadline.

<<Mateusz Wąsik>>

Agnieszka w profesjonalny , ciekawy i praktyczny sposóbwprowadziła mnie do świata projektowania kariery ? pokazała jakpasja może byc motorem do rozwoju i samorealizacji.

<<Urszula Bielawska - Skowron>>

Agnieszka to wyjątkowa osoba. Ciepła, wspierająca ale jednocześnie rzeczowa i konkretna. Przede wszystkim - świetny fachowiec. Współpraca z nią to gwarancja jakości. Nie tylko doskonale przygotowana merytorycznie ale przede wszystkim bardzo ZAANGAŻOWANA - oddaje całą uwagę temu kogo wspiera, budując przy tym niepowtarzalną atmosferę bezpieczeństwa i zaufania. To tak dużo ale to i tak dopiero początek... Coach i trener, który potrafi wyciągnąć z z drugiego człowieka to czego my sami nie widzimy, dodaje wiatru w żagle - doświadczyłam na własnej skórze:)) wieje aż głowę urywa:) Stworzyła Akademię, która działa zgodnie z jej wartościami - stąd miejsce, w którym czułam się pod każdym względem doskonale - jej Akademia to przede wszystkim skuteczność. Agnieszka jest efektywna i takie są tez jej zawodowe priorytety, które znajdują swoje mocne odzwierciedlenie w programie Akademii - Praktyka, Narzędzia, REZULTATY:) brawo Aga:)

<<Małgorzata Orłowska>>

Agnieszka to prawdziwa profesjonalista we wspieraniu ludzi przy zmianie zawodowej. Jej kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło mi na zdobycie uporządkowanej i gruntowej wiedzy w obszarze planowania i coachingu kariery. Wypróbowane i skuteczne narzędzia jak również dzielenie się długoletnim doświadczeniem w tym obszarze to wyróżniki współpracy z Agnieszką, stąd polecam wszystkim zainteresowanym tematyką rozwoju kariery własnej lub swoich klientów.

<<Katarzyna Bronowicka>>

Agnieszka to ciepła, bardzo otwarta i kontaktowa osoba. Wspaniały trener i mentor, który potrafi wyciągnąć z uczniów to, co najlepsze. Otwarcie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, zachęca do zmiany perspektywy, wytrąca ze znanych schematów. Jej Akademia Projektantów Kariery pomogła mi w rozpoczęciu własnej działalności jako Projektant Kariery, dzięki czemu mogę podobnie jak Agnieszka pomagać innym układać swoje życie zawodowe.

<<Emilia Wojciechowska>>

Agnieszkę poleciła mi przyjaciółka, która zauważyła wyjątkowe umiejętności i niepowtarzalne podejście do klienta. Agnieszka z zaangażowaniem rozmawiała ze mną o możliwościach na rynku pracy i odpowiednio ukierunkowała. Ćwiczenia,które robiłyśmy, ułatwiły napisanie CV, a prace znalazłam wysyłając jedynie 2 CV-ki, z czego wysłanie jednej zakończyło się sukcesem,nie tylko w postaci zaproszenia na rozmowę,ale później pracą. Dzięki, Agnieszce powrót na rynek pracy po 4-letnim „macierzyńskim” był świadomy i zaplanowany.

<<Ada Stepasiuk>>

Trafiłam do Agnieszki na próbkę szkoleniową i już wiedziałam, że wezmę udział w Akademii Projektantów Kariery. Byłam wtedy w trudnym momencie mojej kariery zawodowej, a Akademia pomogła mi uświadomić sobie, że kocham swoją pracę i poukładać plany na przyszłość. Sposób prowadzenia zajęć, narzędzia, w dużej mierze autorskie, ale nastawione na pomoc klientowi, aby odkrył sam siebie a następnie umiał się zaprezentować, uśmiech, wiara w każdego uczestnika sprawiły, że sama zapragnęłam w ten sposób pomagać ludziom. Za rekomendację mogą z powodzeniem posłużyć losy każdej z uczestniczek Akademii, które łącznie ze mną ją kończyły - miło obserwować ich rozwój, który rozpoczął się w trakcie szkoleń z Agnieszką.

<<Joanna Brzozowska - Wabik>>

Akademia Projektantów Career Design, to wyjątkowy projekt rozwojowy. Dzięki uczestnictwu w spotkaniach warsztatowych, otrzymałam potwierdzenie, że "idę w dobrym kierunku" i praca w roli projektanta, doradcy kariery, jest właściwą drogą. Profesjonalizm, przygotowanie merytoryczne, solidne materiały dla uczestników, spotkania z ekspertami -to to co wyróżnia CD. A co to wyróżnia Akademie to Pani Agnieszka - jej postawa, empatia, życzliwość i nastawienie na potrzeby drugiego człowieka. Dziękuję, za pozytywną energię i kilka miesięcy intensywnego rozwoju osobistego <3

<<Magdalena Knapik - Woch>>

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w warsztacie Agnieszki "Zwycięskie CV". Odwróciło ono moje postrzeganie funkcji CV o 180 °. Przed szkoleniem podchodziłam do niego jak do jeża, po szkoleniu miałam uporządkowane elementy o sobie: kim jestem jako człowiek, co lubię robić, co umiem robić, jaka jestem, jaki mam charakter. Wszystkie elementy umieściłam na mojej mapie. Skonstruowałam myśl przewodnią na swój temat, w trzeciej osobie. Zaczęłam patrzeć na siebie jak na bohaterkę powieści, czy filmu. Poznałam wówczas 2 modele do pracy ze sobą: SZEF i TAK i oba nadal chętnie wykorzystuję. Agnieszka jest wspaniałym nauczycielem i towarzyszem zmiany, zna się na robocie i sprawiła, że bardzo często wracam do wypracowanego wówczas materiału o sobie, a on nadal skutecznie mnie wspiera.

<<Grażyna Pławska>>

Agnieszka to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Wiew jaki sposób wydobyć z każdego najlepsze cechy i odpowiednio jepokazać. Widać, że praca jest jej pasją, bo działa z dużą dawkąpozytywnej energii i zaangażowaniem!

<<Mateusz Zubin>>

Agnieszka .... potrafi zmienić Twoje życie tak by nabrało tempa.Jestem tego pewien :) A tak serio, to kopalnia wiedzy i energii aprzy tym fachowiec w każdym calu oraz bardzo sympatycznakoleżanka. 

<<Robert Mentrun>>

"Chcesz mieć wymarzoną profesję - stwórz ją sobie sam" - oto, co udało się Agnieszce. Kompilując wiedzę, doświadczenie i biorąc z innych, pokrewnych obszarów to, co najlepsze, potrzebne, wartościowe - stworzyła coś własnego. Coś, co teraz pokazuje i daje innym. Wszechstronna, odważna, otwarta na współpracę, zaangażowana jak stachanowiec na dopingu...a przy tym gotowa przyjmować rady, konstruktywną krytykę, czerpać z wiedzy i doświadczeń innych. Polecam.

<<Paweł Cholewka>>

,,Dołączyłam do zespołu Akademii Projektantów Kariery ponieważ idea przyświecająca temu przedsięwzięciu całkowicie pokrywa się z moją misja zawodową. Pomaganie ludziom w odnalezieniu ich wymarzonej ścieżki kariery oraz wspieranie organizacji w tworzeniu miejsc pracy dobrych dla pracowników i efektywnych dla biznesu jest moją pracą z powołania :-)
Agnieszka stworzyła unikalny na rynku program, który szerzy to podejście, poprzez kształcenie kompetentnych projektantów pomagajacych kolejnym osobom.
Wspieranie w rozwoju Projektantów Kariery Biznes było prawdziwą przyjemnością ,,

<<Justyna Przybysz>>

,,Długo rozważałam uczestnictwo w Akademii Projektantów Kariery... Jako specjalista procesów HR zastanawiałam się jak może mi się przydać tego typu szkolenie w codziennej pracy, czego nowego będę mogła się nauczyć... ja Projektantem Kariery...???? 
Dzisiaj żałuję, że nie zdecydowałam się na nie kilka lat temu... Wciągająca tematyka zajęć, przedstawiona w tak lekki sposób, że trudno te spotkania nazwać po prostu nauką- cudowna prowadząca i niesamowicie wartościowi uczestnicy. 
Już od pierwszego zjazdu dostawaliśmy nie tylko porządny zastrzyk teoretycznej wiedzy, ale przede wszystkim gotowe narzędzia pracy, które mogliśmy stosować niemalże od razu! Projektowanie kariery urealniło się już po pierwszych zajęciach! Trenowanie technik, przepracowywanie zadań, szukanie wspólnych rozwiązań, dzielenie się doświadczeniami, refleksja, dyskusja, głęboka rozmowa i SPINKOWY feedback - to kwintesencja Akademii!
Każde kolejne zajęcia były mocnym spojrzeniem wgłąb siebie, dostrzeżeniem tego co w nas mocne i tego co jeszcze wzmocnić należy. Wzrost samoświadomości to proces, przez który bez wątpienia przechodzi każdy z uczestników Akademii.
Szkolenie niezwykle inspirujące, motywujące do konkretnego działania!
Dziękuję po stokroć, za te kilka miesięcy wspólnej pracy, wspólnego otwierania głów i serc!,,

<<Baebara Woźniak>>

,,Jestem doradcą zawodowym z wykształcenia i zamiłowania. Na studiach niewiele praktycznych rzeczy się dowiedziałam. Kiedy podjęłam pracę jako doradca zawodowy, sama musiałam do wszystkiego dochodzić. W końcu zdecydowałam się na Akademię Projektantów Kariery. Podczas tych zajęć po raz pierwszy nabyłam praktyczną wiedzę, którą powinno się oferować na wszystkich tego typu studiach. Tutaj był KONKRET, a nie nikomu niepotrzebne teorie. Przy tym prowadząca, Aga, ma bardzo indywidualne podejście do swoich studentów i zaraża pasją :D,,

<<Julia Jajkiewicz>>

,,Jako naukowiec fizyk uwielbiam odkrycia :) Jednym z ostatnich było szkolenie CareerDesign – dziedziny bardzo odległej od moich zainteresowań. Początkowo, za namową koleżanki, wybrałam się tylko na warsztaty. Na nich tematyka zaintrygowała mnie na tyle, że zdecydowałam się wziąć udział w pełnym cyklu szkolenia. Nie żałuję! Dużo pozytywnej energii, inspirujący ludzie, czas na odkrywanie swojego potencjału i spojrzenie na otaczającą rzeczywistość z wielu różnych perspektyw – zawsze (w mojej ocenie) bezcenne doświadczenie…,,

<<Monika Klisch>>

Jestem menagerem, trenerem , coachem i doradcą zawodowym . Dlaczego zdecydowałam się na uczestnictwo w Akademii Projektantów Kariery ? Potrzebowałam nowych, dobrych , praktycznych narzędzi do pracy z pracownikami i … OTRZYMAŁAM :)

Dostałam nawet coś więcej :)
Zajęcia prowadzone warsztatowo wprawiały mnie w stan flow i były źródłem energii na kolejny tydzień pracy. Wiedza i narzędzia zdobyte podczas szkoleń pozwoliły mi na skuteczne przeprowadzanie przez zmianę pracowników , zmiany ich perspektyw patrzenia na daną sytuację, odkrywania ich potencjałów i marzeń związanych z wykonywanymi zadaniami i wyznaczenia kroków potrzebnych do osiągnięcia wymarzonych celów zawodowych spójnych z potrzebami organizacji . Czas szkoleń w Akademii CD to nie tylko narzędzia do wykorzystania dla kogoś lub gdzieś . O nie :) To także czas autodiagnozy . Zadania wykonywane w trakcie zajęć pozwolą , a nawet wymuszą :),analizę własnego życia zawodowego. Były poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania i energia do dalszego działania 
Towarzyszenie w przechodzeniu przez zmianę jest moją pasją – jeżeli Twoją też, to się nie zastanawiaj. Polecam ! Wiedza do wykorzystania w organizacji , w autodiagnozie , w towarzyszeniu przy zmianie naszych klientów .

<<Marta Ćwiok>>

Doświadczenia i potężna paczka narzędzi. 
Trenerzy, którzy zapadają w pamięć i pozostają na bardzo długo. Dziękuję

<<Robert Mendruń>>

Miałam szczęście i przyjemność  uczestniczyć w I Edycji Akademii Projektantów Kariery – inicjatywy edukacyjnej, której Autorką jest Agnieszka - osoba otwarta, z pasją oraz z wizją, którą konsekwentnie realizuje. Udział w Akademii Projektantów Kariery był fajnym, bardzo wartościowym i inspirującym do działań doświadczeniem. Zajęcia, prowadzone przez świetnych trenerów, miały wysoki poziom merytoryczny i duży wymiar praktyczny. W trakcie trwania I Edycji kładziony był nacisk na wdrażanie zdobywanych kompetencji do działania. Program Akademii w ciekawy i kompleksowy sposób łączy treści i kompetencje, które, moim zadaniem, przydadzą się osobom zajmującym się zagadnieniami kariery zawodowej oraz obszarem HR.

<<Małgorzata Górnicka>>

Jestem mamą dwóch małych chłopców. Wraz z nową rolą życiową – mamy postanowiłam przeprowadzić rewolucje w swoim życiu zawodowym i całkowicie zmienić tor swojej ścieżki kariery zawodowej i zostać trenerem/ szkoleniowcem. Caoching kariery i budowanie pozytywnego wizerunku to główne obszary mojej pracy zawodowej.

Z Akademią Career Design po raz pierwszy miałam przyjemność zapoznać się 1,5 roku temu kiedy to zdecydowałam się skorzystać z zaproszenia na szkolenie, gdzie podczas krótkiego warsztatu można było posłuchać czym się zajmuje Akademia, jaką ma misje oraz zapoznać się z ofertą szkoleniową.

Moja pierwsza myśl jeszcze podczas 3 godzinnego szkolenia brzmiała „ To jest to zawód dla mnie !! Akademia Projektantów Kariery Biznes/Konsultant metodologii Career Design „wstrzeliła się” w moje potrzeby zawodowe i oczekiwania. Do tej pory nie było na rynku edukacyjnym takiej oferty – która w 100 % odzwierciedlałby to - czym ja chciałabym się zajmować zawodowo.

Poruszane tematy były mi tak bliskie zawodowo, że po raz pierwszy pomyślałam, że to jest miejsce dla mnie. Tutaj będę mogła rozwinąć skrzydła i podnieść swoje kwalifikacje, poznać różnorodne nowe metod pracy z grupą i klientem indywidualnym które pozwolą mi otworzyć się na nowe perspektywy zawodowe w najbliższej przyszłości.

Po wnikliwej analizie wielu różnych ofert edukacyjnych na rynku – wróciłam do Akademii Career Design !!!! I to była słuszna decyzja. Dziś jestem uczestnikiem Akademii Career Design i mogę z śmiałością napisać – że nie zawiodłam się!!!! I już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła wdrażać w życie – nową wiedzę!!!

Polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie, ulepszyć swój wizerunek zawodowy, bądź zdobyć nowy zawód – zawód przyszłości.

Uczestniczka Akademii 


<<Magdalena Knapik - Woch>>

Career Design i zespół reprezentujący Career Design nauczył mnie wiele, dał mi moc nowych wrażeń i zastrzyk dużej dawki inspiracji, Ludzie których poznałęm podczas szkolenia byli nieprzeciętni, dużo osiągneli w życiu i wierzę że osiągną jeszczę więcej. Czas spędzony w CD jest dla mnie bardzo drogi i cieszę się że miałem okazję skorzystać z usług CD, za co jestem wdzięczny, Pozdrawiam absolwent Careerdesign

<<Andrzej Kozłowski>>

Ja skorzystałem z usługi przygotowania CV.
Spodziewałem się, że będzie to polegało na prostym, szybkim, szablonowym poukładaniu treści…
Myliłem się : )
Dużo trudnych (dla mnie) pytań dotyczących mnie. 
Analizy tego co zrobiłem, osiągnąłem itd.
Kilka ćwiczeń i powstał materiał do stworzenia mojego CV,
który Pani Agnieszka poukładała w pięknie prezentującą się całość, oddającą i podkreślającą moje osiągnięcia i sukcesy zawodowe : )
Polecam, naprawdę warto.

<<Marcin Reif>>

Rewelacyjne szkolenie! Wszystko na najwyższym poziomie z wielką dbałością o każdego uczestnika.

<<Paulina Szuber - Połczyk>>

Miałam możliwość uczestniczyć w szkoleniu CareerDesign i muszę przyznać, że to szkolenie jest wyjątkowe. Jest inspirujące już od pierwszych momentów, uczestnik może nie tylko zgłębić wiedzę dotyczącą samego projektowania kariery ale również pogłębić wiedzę na swój temat, poprzez wzrost świadomości siebie, swoich mocnych stron oraz obszarów do rozwoju, tego wszystkiego doświadczyłam na sobie i czuję, że wpłynie to na moją dalszą ścieżkę zawodową i nie tylko. Trening, trening i jeszcze raz trening to coś co wyróżnia szkolenie, spotkania z inspirującymi ekspertami oraz indywidualne podejście niezastąpionej Agnieszki :) Dziękuje!

<<Basia Przewoźniak>>

Temat potrzebny jak mało który! Sama pracuję w branży HR i temat projektowania kariery to niewykorzystany zasób edukacji w Polsce. Uczestniczyłam w kursie prowadzonym przez Agnieszkę i poruszana wiedza podczas spotkań uzupełniła moją wiedzę na temat projektowania kariery. Dzięki temu mogłam pomóc moim klientom, którzy potem z łatwością znajdowali prace. :) Bardzo polecam osobom zainteresowanym tym obszarem - warto! Miła atmosfera, małe grupy, spotkania z ekspertami, dużo narzędzi i przydatnej wiedzy. Bardzo na plus :)

<<Ewa Tur>>

Polecam, ważne jest to, że projekt powstał na realnych przypadkach, ponad 6 lat doświadczeń, które przyniosły znaczące efekty zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom. Jeżeli chcesz pomóc swoim bliskim/pracownikom w karierze zawodowej, to te kompetencje są dla Ciebie.

<<Małgorzata Grajczak>>

Akademia Projektantów Kariery dała mi ogromną dawkę konkretnej wiedzy i motywacji do działania. Agnieszka jest osobą z pasją, na którą zawsze można liczyć, a współpraca z nią zawsze obfituje w pozytywną energię i daje inspirację do działania :)

Zdecydowanie polecam!

<<Kasia Zyg>>

Akademia CD to innowacyjny plan realizowania edukacyjnego. Nauka poprzez zabawę, nie można się nudzić ani minuty. Jako uczennica Akademii mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tę ścieżkę w swoim rozwoju osobistym. Wspaniali trenerzy, którzy swoim optymizmem i zapałem zarażają jak grypa, pełni energii do szkolenia, przygotowanie do zawodu w 100%. Polecam.

<<Martyna Żaczyk>>

Jako podopieczna Akademii Career Design muszę przyznać, że Agnieszka to kompetentny i bardzo dobry trener. Stworzyła fantastyczny program szkoleniowy, który umożliwił mi zdobycie nowego zawodu i robienie tego, co lubię i mogę realizować siebie. W pracy z drugim człowiekiem pokłada ogromną wiarę w jego możliwości, motywuje, jest empatyczna i pozostawia dużą swobodę do działania. Zawsze szuka pozytywnych stron każdej sytuacji. Poza tym jest bardzo inspirująca, kreatywna i co rusz generuje nowe genialne pomysły.

<<Marta>>

A jak działa projekt projektowania ścieżki kariery zawodowej, CV, czy przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej u klientów indywidualnych?

Sprawdź efekty tutaj! http://www.goldenline.pl/agnieszka-kosciuczyk/

O mnie

O mnie

Właściciel Career Design, Projektant Kariery, coach Kariery, trener biznesu

Read More

Skontaktuj się z nami

  • Career Design Agnieszka Kościuczyk
  • Adres: Robotnicza 42 , 53 – 608 Wrocław
  • Telefon: 533 214 915

Media społecznościowe

icon fb icon gl icon in

Top
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej…