MISJA FIRMY

Wspieramy, inspirujemy, stwarzamy perspektywy rozwoju i doskonalenia w procesie zmian życia zawodowego.
Stawiamy na efektywność działań, poprzez zastosowanie odpowiedniej metodyki i skutecznych rozwiązań.

W naszej pracy kierujemy się:

  1. Wartościami  (pasja, współdziałanie, wsparcie,  możliwość tworzenia, otwartość, dbałość o relacje)
  2. Wyjątkowością, innością każdego człowieka

METODY PRACY

1. Pracujemy na naszym autorskim modelu Career Design.

12356848 1011163445591919 5638773712200765405 o

Care Design Model (Discover Yourself Build Yourself Show Yourself Action ) wykorzystujemy w pracy z wszystkimi naszymi klientami: dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

DISCOVER YOURSELF – ODKRYJ

Pierwszym krokiem w budowaniu ścieżki kariery zawodowej jest odkrywanie siebie. Właściwie uważamy, że jest to wspaniała droga pełna odkryć, samopoznania siebie, talentów, wartości, zasobów, umiejętności… Droga, która zaczyna się od pierwszego kroku. Dlaczego jest to ważne? Dzięki odkryciu siebie, tego kim jesteś, jakie zasoby w Tobie drzemią oraz co jest dla Ciebie ważne możesz świadomie działać, osiągać większą spójność i kontakt z samym sobą, zyskujesz pewność siebie oraz odwagę na nowe wyzwania. Wpływa to również na Twoją efektywność, decyzje związane z wyborem i podążaniem satysfakcjonującą dla Ciebie drogą zawodową i życiową, bez konieczności trzymania się obowiązujących kanonów czy mody. Projektowanie Twojego życia zawodowego oraz osiąganie wyznaczonych celów staje się łatwiejsze. Do tego chcemy zainspirować naszych klientów.

BUILD YOURSELF – ZBUDUJ SIEBIE

Kiedy już znasz siebie i potrafisz wciąż na nowo odkrywać drzemiące w Tobie możliwości – zapraszamy do budowania praktycznych kompetencji w oparciu o Twój indywidualny potencjał. Praca zawodowa pochłania większą części życia. Marzysz, żeby to był satysfakcjonujący ciąg doświadczeń, a nie seria porażek i nieprzewidzianych problemów? Chcesz robić to, co kochasz? Żeby to marzenie się spełniło – zaplanuj i zbuduj swoją ścieżkę kariery zawodowej, markę osobistą, wizerunek zewnętrzny dokładnie, wnikliwie, z autorefleksją. Pozwól nam wspierać Cię w tym procesie, aby był jeszcze bardziej efektywny i przyjemny.

SHOW YOURSELF – ZAPREZENTUJ

Dopiero teraz, gdy dobrze znamy siebie i swoje potrzeby oraz potrafimy je wykorzystać – możemy skupić się na prezentowaniu siebie. Jak to rozumiemy? Jedną z ważniejszych wartości jakie chcemy przekazać naszym klientom jest wiara w potęgę autentyczności. Kiedy działam w zgodzie ze sobą, odczuwam satysfakcję i radość. Kiedy działam w zgodzie ze sobą – inni odbierają mnie jako szczerą i profesjonalną. Ważna jest dla nas zarówno sfera umiejętności interpersonalnych, nawiązywania kontaktu z drugim człowiekiem, jak i również budowanie swojego wizerunku zewnętrznego w zgodzie z sobą, swoim naturalnym stylem. Współcześnie dbanie o własny wygląd jest częścią świadomego budowania siebie, po to aby inni mogli zobaczyć w nas nasze mocne strony. Nie traktujemy wizerunku i autoprezentacji jako celu samego w sobie, ale jako krok, który w rezultacie ma nie tylko polepszyć naszą prezencję, ale przede wszystkim samopoczucie i sposób myślenia o sobie. I tak koło naszego modelu zamyka się, po to aby znów ruszyć na nowo, rozpocząć kolejny proces doskonalenia zawodowego.

ACTION NOW – DZIAŁAJ TERAZ

2. Na sali szkoleniowej w Akademii Projektantów Kariery pracujemy stosując:

EFEKTYWNA METODOLOGIA SET  stworzona prze grupę SET (bezpieczne warunki, twórcze doświadczanie, wdrażanie w praktyce)

Stosowanie tej metodologii pozwala na stosowanie takich standardów pracy z grupą, które powodują otwarcie na nowe doświadczenia, przy jednoczesnym pozostawianiu przestrzeni na refleksję i wyciąganie wniosków dla uczestników szkoleń.

3. CAREER COACHING

To nic innego jak odkrywanie, tworzenie ścieżek edukacyjnych i zawodowych w zgodzie z własnymi wartościami, preferencjami, zdolnościami i kompetencjami.

O mnie

O mnie

Właściciel Career Design, Projektant Kariery, coach Kariery, trener biznesu

Read More

Skontaktuj się z nami

  • Career Design Agnieszka Kościuczyk
  • Adres: Robotnicza 42 , 53 – 608 Wrocław
  • Telefon: 533 214 915

Media społecznościowe

icon fb icon gl icon in

Top
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej…